Hea õpetaja, ootame Sind väga!

Sisestatud Anonüümne (verifitseerimata) poolt

Hei, Sina, tule meie kooli!

Otsime oma meeskonda klassiõpetajat inglise keele lisaerialaga, kehalise kasvatuse õpetajat ning logopeedi lasteaeda (osaline koormus).

Meil on õdus keskkond ning teid ootavad ees abivalmid, toetavad ja sõbralikud kolleegid ning toredad koolijütsid. Peame väga lugu koostööst, usaldusest ja hoolivusest.

6. klassi lõpuaktus

Sisestatud Anonüümne (verifitseerimata) poolt

Siimusti algkooli 6. klassi lõpuaktus toimub 11. juunil kell 18.00 kooli aulas.

Olete kõik oodatud meie kõige suuremaid heade soovidega edasi uutele radadele saatma.

Rõõmsa kohtumiseni!

Ootame kevadpeole!

Sisestatud Anonüümne (verifitseerimata) poolt

Head vanemad, vanavanemad, õed-vennad, tädid-onu, olete kõik oodatud meie kevadpeole!

Koolilastega ühinevad ka lasteaialapsed. Mida rohkem, seda uhkem!

Meie prestiižne Piret

Sisestatud Anonüümne (verifitseerimata) poolt

Siimusti Lasteaed-Algkool on koolieelne lasteasutus ja algkool, mis tegutsevad ühe asutusena. Meie asutus asub kolmes hoones: Siimusti algkool, Siimusti lasteaed ja Saduküla lasteaed. Töötajaid on kokku kolmkümmend kaheksa. Tutvustame teile neid kõiki ka pisut lähemalt. Üheteistkümnes persoonilugu on Siimusti lasteaias töötavast südikast lasteaiaõpetajast Piret Lindmaast.

Meie kräbe KaireS

Sisestatud Anonüümne (verifitseerimata) poolt

Siimusti Lasteaed-Algkool on koolieelne lasteasutus ja algkool, mis tegutsevad ühe asutusena. Meie asutus asub kolmes hoones: Siimusti algkool, Siimusti lasteaed ja Saduküla lasteaed. Töötajaid on kokku kolmkümmend kaheksa. Tutvustame teile neid kõiki ka pisut lähemalt. Kümnes persoonilugu on Siimusti algkoolis töötavast kihvtist klassiõpetajast Kaire Sakjasest.

Asu jälgima