Meie karismaatiline Kelli

Sisestatud Anonüümne (verifitseerimata) poolt E, 05.02.2024 - 13:12

Siimusti Lasteaed-Algkool on koolieelne lasteasutus ja algkool, mis tegutsevad ühe asutusena. Meie asutus asub kolmes hoones: Siimusti algkool, Siimusti lasteaed ja Saduküla lasteaed. Töötajaid on kokku kolmkümmend kaheksa. Tutvustame teile neid kõiki ka pisut lähemalt. Kaheksas persoonilugu on Siimusti algkoolis askeldavast Kelli Lindusest.

Räägi veidi iseendast (kust oled pärit, kui eemalt, siis kuidas sattusid siiakanti, midagi lapsepõlvest vms).

Aita kaasa! Aitäh! 💞

Sisestatud Anonüümne (verifitseerimata) poolt E, 29.01.2024 - 14:43

Siimusti Lasteaed-Algkool võtab osa projektist vahetund.ee. Vahetund.ee projekti eesmärk on toetada noorte vaimset ja füüsilist tervist läbi liikuva aktiivsuse, sealjuures aktiveerida omavahelist suhtlust ning seeläbi vähendada nutiseadmete kasutust.
Projekti käigus avatakse koolile toetusfond, mille täitumisel saadetakse koolile vahetundide sisustamiseks mänguvahendeid - keksukummid ja footbagid.

EV106 aktus

Sisestatud Anonüümne (verifitseerimata) poolt E, 29.01.2024 - 14:38

Neljapäeval, 22. veebruaril piduriided selga! 👔👗

Olete oodatud Siimusti lasteaia ja algkooli ühisele pidulikule aktusele.

Kus asub Eesti suurim süda?

Sisestatud Anonüümne (verifitseerimata) poolt R, 26.01.2024 - 09:12

JJ-Street ootab Siimusti kooli õpilasi ja nende perekondi osalema Eesti suurima südame moodustamisele.
JJ-Street Tantsukool koostöös kohalike omavalitsustega üle Eesti kutsuvad juba kolmandat aastat järjest sõbrapäeva eel välja selgitama KUS ASUB EESTI SUURIM SÜDA. ❤️
Üleskutsest võtame osa ka Jõgeva kõigi toredate inimestega, et näidata - Eesti suurim süda 2024. aastal on Jõgeval!
Juba 11. veebruaril kell 14:00 ootame Teid kõiki Jõgeva linna keskväljakule, et kõigi inimestega moodustada suur südame kuju ning jäädvustada see drooniga pildile.

Meie maru meeldiv Maiveke

Sisestatud Anonüümne (verifitseerimata) poolt E, 08.01.2024 - 11:49

Siimusti Lasteaed-Algkool on koolieelne lasteasutus ja algkool, mis tegutsevad ühe asutusena. Meie asutus asub kolmes hoones: Siimusti algkool, Siimusti lasteaed ja Saduküla lasteaed. Töötajaid on kokku kolmkümmend kaheksa. Tutvustame teile neid kõiki ka pisut lähemalt. Seitsmes persoonilugu on Siimusti algkoolis häid maitseelamusi pakkuvast kokast Maive Aasmaast.

Avastama ja õppima!

Sisestatud Anonüümne (verifitseerimata) poolt N, 04.01.2024 - 15:58

Siimusti Lasteaed-Algkoolis alustab tööd eelkool.
Ootame lapsi kooli 15. jaanuaril, esmaspäeval algusega 13.30.
Õppetöö toimub üks kord nädalas esmaspäeviti kell 13.30-14.15.
Õppida on tore ja huvitav!

Rõõmsa kohtumiseni! 😊

Asu jälgima