Kontaktid

Valikud rakenduvad automaatselt

Kontakti foto
Miina Lehtla

Direktor

Telefoninumber +372 53427758 E-posti aadress miina.lehtla@siimustilak.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

Kokkuleppel

N 14.20-15.05 (konsultatsiooniaeg õpilastele)

Kontakti foto
Kaire Sakjas

Klassiõpetaja, huvijuht

E-posti aadress kaire.sakjas@siimustilak.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

T 13.25-14.10

Kontakti foto
Paula Pedamäe

Klassiõpetaja

E-posti aadress paula.pedamae@siimustilak.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

R 12.30-13.30

Kontakti foto
Moonika Jaik

Klassiõpetaja

E-posti aadress moonika.jaik@siimustilak.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

E 13.25-14.10

Kontakti foto
Nelli Sepp

Klassiõpetaja

E-posti aadress nelli.sepp@siimustilak.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

E 12.30-13.15

K 13.25-14.10, 14.20-15.05

Teistel päevadel kokkuleppel

Kontakti foto
Elle Karu

Klassiõpetaja

E-posti aadress elle.karu@siimustilak.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

K-N 14.20-15.05

Kontakti foto
Mariko Passel

Saksa keele õpetaja

E-posti aadress mariko.passel@siimustilak.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

K 14.20-15.05

Kontakti foto
Maris Kaarjärv

Kehalise kasvatuse õpetaja

E-posti aadress maris.kaarjarv@siimustilak.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

Kokkuleppel

Kontakti foto
Ulvi Jaanson

Muusikaõpetaja

E-posti aadress ulvi.jaanson@siimustilak.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

Kokkuleppel

Kontakti foto
Urmas Mikko

Töö- ja tehnoloogiaõpetuse õpetaja

E-posti aadress urmas.mikko@siimustilak.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

E 15.00-15.45

Kontakti foto
Agnes Harjurand-Otti

Inglise keele õpetaja

E-posti aadress agnes.otti@siimustilak.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

E 13.25-14.10

Kontakti foto
Kaire Toming

Eripedagoog

E-posti aadress kaire.toming@siimustilak.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

Kokkuleppel

Kontakti foto
Kelli Lindus

Abiõpetaja, pikapäevarühma õpetaja, haridustehnoloog

E-posti aadress kelli.lindus@siimustilak.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

Kokkuleppel

Kontakti foto
Marju-Ly Kaarjärv

Õpiabi õpetaja

E-posti aadress marju-ly.kaarjarv@vaimastverekool.ee

Konsultatsiooni aeg:

Kokkuleppel

Kontakti foto
Väino Mannermaa

Psühholoog

E-posti aadress vaino.mannermaa@siimustilak.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

N 8.30-15.30

Kontakti foto
Heili Miku-Kuusk

Abiõpetaja

E-posti aadress heili.miku-kuusk@siimustilak.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

Kokkuleppel

Kontakti foto
Elve Tragon

Kooliõde

Telefoninumber +372 55618998 E-posti aadress elve.tragon@kiigemetsakool.ee

Konsultatsiooni aeg:

E-N 9.00-16.00

R 9.00-12.00

Avaldatud 29.09.2020 Viimati muudetud 03.01.2024