Tähtis teadaanne

Loomise kuupäev 17.01.2024

Kallis koolipere, head lapsevanemad!

Seoses üleriigilise haridustöötajate streigiga Siimusti algkoolimajas 22.-24. jaanuarini juhendatud õppetööd ei toimu. Töötajate ja eriti just pedagoogilise personali puudumise tõttu ei ole nendel päevadel võimalik tagada õpilaste edasiminek õppimises ja nende turvalisus koolimajas. Seega palun võimalusel lapsed nendel päevadel kodus hoida. Kui see kuidagi võimalik ei ole, siis andke sellest käesoleva nädala jooksul klassijuhatajale või mulle teada, et saaksime kohaloleva personaliga organiseerida nendele õpilastele tegevuse ja olla valmis toitlustamiseks.
Streigi lõppedes jätkub tavapärane õppetöö koolis.
Kui streiki siiski ikka ei toimu, siis ootame lapsi koolis tavapärastel tigimustel.
Kõikidest võimalikest muudatustest annan esimesel võimalusel teada Stuudiumi kaudu.

Heade soovidega
Miina Lehtla