Фильтр

Все Õpetajad Tugispetsialistid

Должность
 

Kaire Toming

Klassiõpetaja
kaire.toming@siimustilak.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Miina Lehtla

Klassiõpetaja
miina.lehtla@siimustilak.edu.ee

Время приема:

T 12:30-13:15
Kokkuleppel

Ingrit Virks

Klassiõpetaja
ingrit.virks@siimustilak.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Elle Karu

Klassiõpetaja
elle.karu@siimustilak.edu.ee

Время приема:

N 14:10-15:00

Merike Piks

Менеджер по развитию
merike.piks@siimustilak.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Mare Talve

Muusikaõpetaja
mare.talve@siimustilak.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Maris Kaarjärv

Kehalise kasvatuse õpetaja
maris.kaarjarv@siimustilak.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Jaanika Mathiesen

Eripedagoog, HEV koordinaator
jaanika.mathiesen@siimustilak.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Reino Hobolainen

Töö- ja tehnoloogiaõpetuse õpetaja
reino.hobolainen@siimustilak.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel