Õppetöö

Filtreeri

Kõik Õpetajad Tugispetsialistid

Ametikoht
 

Helina Amur

Klassiõpetaja
helina.amur@siimustilak.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T 13:30
K 13:30

Kaire Toming

Klassiõpetaja
kaire.toming@siimustilak.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Miina Lehtla

Klassiõpetaja
miina.lehtla@siimustilak.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E 13:25

Ingrit Virks

Klassiõpetaja
ingrit.virks@siimustilak.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K 13:30

Elle Karu

Klassiõpetaja
elle.karu@siimustilak.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N 14:00

Merike Piks

Klassiõpetaja, huvijuht
merike.piks@siimustilak.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Mare Talve

Muusikaõpetaja
mare.talve@siimustilak.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T 13:15-14:00

Maris Kaarjärv

Kehalise kasvatuse õpetaja
maris.kaarjarv@siimustilak.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Jaanika Mathiesen

Eripedagoog, HEV koordinaator
jaanika.mathiesen@siimustilak.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Reino Hobolainen

Töö- ja tehnoloogiaõpetuse õpetaja
reino.hobolainen@siimustilak.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel