Filtreeri

Kõik Tugispetsialistid Õpetajad

Ametikoht
 

Kaire Toming

Eripedagoog
kaire.toming@siimustilak.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E 13.15-14.00

Paula Pedamäe

Klassiõpetaja
paula.pedamae@siimustilak.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

R 12.30-13.30

Elle Karu

Klassiõpetaja
elle.karu@siimustilak.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N 12.30-13.15 või kokkuleppel

Merike Piks

Klassiõpetaja, huvijuht
merike.piks@siimustilak.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N 13.25-14.10

Mariko Passel

Inglise keele õpetaja
mariko.passel@siimustilak.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N 14.00-14.45

Maris Kaarjärv

Kehalise kasvatuse õpetaja
maris.kaarjarv@siimustilak.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Urmas Mikko

Töö- ja tehnoloogiaõpetuse õpetaja
Remonditööline
urmas.mikko@siimustilak.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Jaanika Mathiesen

Eripedagoog, HEV koordinaator
jaanika.mathiesen@siimustilak.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K 13.15-14.00