Siimusti Lasteaed-Algkool

General information
Extra information
Siimusti Lasteaed-Algkooli lasteaia hoone asub aadressil Metsa tn 3, Siimusti alevik, Jõgeva vald. Saduküla rühma hoone asub aadressil Mõisavahe tee 29, Saduküla, Jõgeva vald.

Contact

Filter

All Management Teachers Study Council Saduküla rühm Tugispetsialistid Employees

Job position
 
Management (2)

Kalle Kolberg

Direktor
+372 53427758
kalle.kolberg@siimustilak.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Dehiila Asula

Majandusjuhataja
+372 5219458
dehiila.asula@siimustilak.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel
Teachers (9)

Kaire Sakjas

Klassiõpetaja
kaire.sakjas@siimustilak.edu.ee

Reception time:

E kell 13.25-14.10

Paula Pedamäe

Klassiõpetaja
paula.pedamae@siimustilak.edu.ee

Reception time:

R 12.30-13.30

Elle Karu

Klassiõpetaja
elle.karu@siimustilak.edu.ee

Reception time:

N 12.30-13.15 või kokkuleppel

Merike Piks

Development manager
merike.piks@siimustilak.edu.ee

Reception time:

N 13.25-14.10

Mariko Passel

Inglise keele õpetaja
mariko.passel@siimustilak.edu.ee

Reception time:

N 14.00-14.45

Maris Kaarjärv

Kehalise kasvatuse õpetaja
maris.kaarjarv@siimustilak.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Urmas Mikko

Töö- ja tehnoloogiaõpetuse õpetaja
Remonditööline
urmas.mikko@siimustilak.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Hanna Maria Laane

Muusikaõpetaja
hanna@siimustilak.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Sille Raidvere

Klassiõpetaja
sille.raidvere@siimustilak.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel
Study Council (7)

Dea Alling

History
dea.alling@siimustilak.edu.ee


Magi Ilm

History
magi.ilm@siimustilak.edu.ee


Piret Lindmaa

History
piret.lindmaa@siimustilak.edu.ee


Malle Arnek

History
malle.arnek@siimustilak.edu.ee


Siiri Lehtmets

History
siiri.lehtmets@siimustilak.edu.ee


Marianne Allingu

Liikumisõpetaja


Eha Niglas

Muusikaõpetaja
eha.niglas@siimustilak.edu.ee

Saduküla rühm (3)

Helga Isaev

History
helga.isaev@siimustilak.edu.ee


Ingi Sirel-Aru

History
ingi.sirel-aru@siimustilak.edu.ee


Kairi Hiljurand

Õpetaja abi
kairi.hiljurand@siimustilak.edu.ee

Tugispetsialistid (5)

Jaanika Mathiesen

Eripedagoog, HEV koordinaator
jaanika.mathiesen@siimustilak.edu.ee

Reception time:

K 13.15-14.00

Kaire Toming

Eripedagoog
kaire.toming@siimustilak.edu.ee

Reception time:

E 13.15-14.00

Kelli Lindus

Mathematics
kelli.lindus@siimustilak.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Väino Mannermaa

Learning Advisor
vaino.mannermaa@siimustilak.edu.ee

Reception time:

N 9:30-12:00
R 9:30-12:00

Elve Tragon

Kooliõde
+372 55618998
elve.tragon@kiigemetsakool.ee

Reception time:

E-N 9:00-16:00
R 9:00-12:00
Employees (10)

Maive Tõkke

Kokk (koolis)
maive.tokke@siimustilak.edu.ee


Pille Sõber

Koristaja
Köögi abitööline
pille.sober@siimustilak.edu.ee


Tuuli Peetsalu

Õpetaja abi
tuuli.peetsalu@siimustilak.edu.ee


Taimi Maante

Õpetaja abi
taimi.maante@siimustilak.edu.ee


Triin Raudsepp

Õpetaja abi
triin.raudsepp@siimustilak.edu.ee


Maarika Hiiemaa

Õpetaja abi


Liilia Eres

Kokk (Siimusti lasteaias)
liilia.eres@siimustilak.edu.ee


Este Susi

Kokk (Saduküla lasteaias)


Inna Kübarsepp

Majahoidja


Alona Onishchuk

Koristaja, õueala hooldaja

Siimusti Lasteaed-Algkool

General information
Extra information
Siimusti Lasteaed-Algkooli lasteaia hoone asub aadressil Metsa tn 3, Siimusti alevik, Jõgeva vald. Saduküla rühma hoone asub aadressil Mõisavahe tee 29, Saduküla, Jõgeva vald.

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.