Siimusti Lasteaed-Algkool

General information
Extra information
Siimusti Lasteaed-Algkooli lasteaia hoone asub aadressil Metsa tn 3, Siimusti alevik, Jõgeva vald. Saduküla rühma hoone asub aadressil Mõisavahe tee 29, Saduküla, Jõgeva vald.

Contact

Filter

All Management Study Council Teachers Saduküla rühm Employees Tugispetsialistid

Job position
 
Management (2)

Kaja Reiman

Director
+372 53427758
+372 7762090
kaja.reiman@siimustilak.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Dehiila Asula

Majandusjuhataja
+372 5219458
dehiila.asula@siimustilak.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel
Study Council (8)

Dea Alling

History
dea.alling@siimustilak.edu.ee


Magi Ilm

History
magi.ilm@siimustilak.edu.ee


Piret Lindmaa

History
piret.lindmaa@siimustilak.edu.ee


Hille Eespäev

History
hille.eespaev@siimustilak.edu.ee


Malle Arnek

History
malle.arnek@siimustilak.edu.ee


Siiri Lehtmets

History
siiri.lehtmets@siimustilak.edu.ee


Maris Kaarjärv

Liikumisõpetaja
maris.kaarjarv@siimustilak.edu.ee


Eha Niglas

Muusikaõpetaja
eha.niglas@siimustilak.edu.ee

Teachers (9)

Kaire Sakjas

Klassiõpetaja
kaire.sakjas@siimustilak.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Kaire Toming

Klassiõpetaja
kaire.toming@siimustilak.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Miina Lehtla

Klassiõpetaja
miina.lehtla@siimustilak.edu.ee

Reception time:

T 12:30-13:15
Kokkuleppel

Ingrit Virks

Klassiõpetaja
ingrit.virks@siimustilak.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Elle Karu

Klassiõpetaja
elle.karu@siimustilak.edu.ee

Reception time:

N 14:10-15:00

Merike Piks

Development manager
merike.piks@siimustilak.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Mare Talve

Muusikaõpetaja
mare.talve@siimustilak.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Maris Kaarjärv

Kehalise kasvatuse õpetaja
maris.kaarjarv@siimustilak.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Reino Hobolainen

Töö- ja tehnoloogiaõpetuse õpetaja
reino.hobolainen@siimustilak.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel
Saduküla rühm (5)

Helga Isaev

History
helga.isaev@siimustilak.edu.ee


Ingi Sirel-Aru

History
ingi.sirel-aru@siimustilak.edu.ee


Kairi Hiljurand

Õpetajaabi
kairi.hiljurand@siimustilak.edu.ee


Anni-Liisi Kõressaar

Kokk (lasteaias)
anni-liisi.koressaar@siimustilak.edu.ee


Inna Kübarsepp

Majahoidja

Employees (10)

Tuuli Peetsalu

Õpetajaabi
tuuli.peetsalu@siimustilak.edu.ee


Pille Sõber

Õpetajaabi
pille.sober@siimustilak.edu.ee


Taimi Maante

Õpetajaabi
taimi.maante@siimustilak.edu.ee


Liilia Eres

Kokk (lasteaias)
liilia.eres@siimustilak.edu.ee


Koidu Malm

Kokk (koolis)
koidu.malm@siimustilak.edu.ee


Marju Jukk

Köögi abitööline


Astrid Allev

Koristaja


Maile Born

Koristaja


Maive Tõkke

Aednik-majahoidja
maive.tokke@siimustilak.edu.ee


Reinu Rand

Remonditööline

Tugispetsialistid (4)

Jaanika Mathiesen

Eripedagoog, HEV koordinaator
jaanika.mathiesen@siimustilak.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Kelli Lindus

Mathematics
kelli.lindus@siimustilak.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Väino Mannermaa

Learning Advisor
+372 7762091
vaino.mannermaa@siimustilak.edu.ee

Reception time:

N 9:30-12:00
R 9:30-12:00

Elve Tragon

Kooliõde
+372 55618998
elve.tragon@kiigemetsakool.ee

Reception time:

E-N 9:00-16:00
R 9:00-12:00

Siimusti Lasteaed-Algkool

General information
Extra information
Siimusti Lasteaed-Algkooli lasteaia hoone asub aadressil Metsa tn 3, Siimusti alevik, Jõgeva vald. Saduküla rühma hoone asub aadressil Mõisavahe tee 29, Saduküla, Jõgeva vald.

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.