Webbyt
Webbyt
Uudised  
Webbyt
Kontakt  
Webbyt
Lasteaed  
Webbyt
Kool  
Webbyt
Hoolekogu  
Webbyt
Dokumendid  
Webbyt
Söökla menüüd  
Webbyt
Koolitervishoid  
Webbyt
Järelvalve  
Webbyt
Pildigalerii  
EST  l  ENG  l  RUS  l  LAT
Mida õpid noores eas, seisab elu aeg sul peas.
/Eesti vanasõna/
         
 
Webbyt
Webbyt Töötajad
Webbyt
 
Webbyt

Töötajad

Webbyt

 

Juhtkond

Nimi

Ametikoht, ülesanded

Kontakt

Kaja Reiman

direktor

Saduküla rühma logopeed

kaja.reiman@siimustilak.edu.ee

53427758

Dehiila Asula

majandusjuhataja

dehiila.asula@siimustilak.edu.ee 5219458

Piret Lindmaa

lasteaiaõpetaja, lasteaia õppealajuhataja

piret.lindmaa@siimustilak.edu.ee

5096634

Õpetajad

Nimi

Ametikoht, ülesanded

Kontakt

Malle Arnek

lasteaiaõpetaja

malle.arnek@siimustilak.edu.ee

Hille Eespäev

lasteaiaõpetaja

hille.eespaev@siimustilak.edu.ee

Magi Ilm

lasteaiaõpetaja

magi.ilm@siimustilak.edu.ee

Marika Habakukk

lasteaiaõpetaja

marika.habakukk@siimustilak.edu.ee

Siiri Lehtmets

lasteaiaõpetaja

siiri.lehtmets@siimustilak.edu.ee

Eha Niglas

lasteaia muusikaõpetaja

eha.niglas@siimustilak.edu.ee

Helina Amur

klassiõpetaja

helina.amur@siimustilak.edu.ee

Elle Karu

klassiõpetaja

elle.karu@siimustilak.edu.ee

Miina Lehtla

klassiõpetaja

miina.lehtla@siimustilak.edu.ee

Merike Piks

klassiõpetaja, huvijuht

merike.piks@siimustilak.edu.ee

Ingrit Virks

klassiõpetaja

ingrit.virks@siimustilak.edu.ee

Maris Kaarjärv

kehalise kasvatuse õpetaja, lasteaia liikumisõpetaja

maris.kaarjarv@siimustilak.edu.ee

Mare Talve

kooli muusikaõpetaja

mare.talve@siimustilak.edu.ee

Reino Hobolainen

töö- ja tehnoloogiaõpetuse õpetaja

reino.hobolainen@mail.ee

Tugiteenused

Nimi

Ametikoht, ülesanded

Kontakt

Kelli Lindus

abiõpetaja koolis, pikapäevarühma kasvataja

kelli.lindus@siimustilak.edu.ee

Jaanika Mathiesen

eripedagoog, HEV koordinaator

jaanika.mathiesen@siimustilak.edu.ee

Mari-Liis Põld

logopeed

mari263@gmail.com

Töötajad

Nimi

Ametikoht, ülesanded

Kontakt

Taimi Maante

õpetajaabi

taimimaante@hot.ee

Tuuli Peetsalu

õpetajaabi

tulka34@mail.ee

Pille Sõber

õpetajaabi

pillesober@hot.ee

Mille Lehtla

lasteaia kokk

 

Koidu Malm

kooli kokk

koidu.malm@gmail.com

Marju Jukk

köögi abitööline

 

Astrid Allev

koristaja

53486648

Maile Born

koristaja

maileborn@hot.ee

Maive Tõkke

aednik, pesumasinist

maive698@gmail.com

Reinu Rand

remonditööline

51965352

Saduküla lasteaed

Nimi

Ametikoht, ülesanded

Kontakt

Helga Isaev

lasteaiaõpetaja

helga.isaev@siimustilak.edu.ee

Helina Kalev

lasteaiaõpetaja

helina.kalev@siimustilak.edu.ee

Kairi Hiljurand

õpetajaabi

kairi.hiljurand@siimustilak.edu.ee

Liilia Eres

kokk

liilia.eres@siimustilak.edu.ee

Inna Kübarsepp

majahoidja

innakubarsepp@gmail.com