Webbyt
Webbyt
Uudised  
Webbyt
Kontakt  
Webbyt
Lasteaed  
Webbyt
Kool  
Webbyt
Hoolekogu  
Webbyt
Dokumendid  
Webbyt
Söökla menüüd  
Webbyt
Koolitervishoid  
Webbyt
Riiklik järelvalve  
Webbyt
Pildigalerii  
EST  l  ENG  l  RUS  l  LAT
Mida õpid noores eas, seisab elu aeg sul peas.
/Eesti vanasõna/
         
 
Webbyt
Webbyt Töötajad
Webbyt
 
Webbyt

Töötajad

Webbyt

 

Juhtkond

Nimi

Ametikoht, ülesanded

Kontakt

Kaja Reiman

direktor

kool@siimustilak.edu.ee

53427758

Diana Lõhmus

majandusjuhataja

diana@siimustilak.edu.ee

5042990

Piret Lindmaa

lasteaiaõpetaja, lasteaia õppealajuhataja

piret69.lindmaa@gmail.com

5096634

Õpetajad

Nimi

Ametikoht, ülesanded

Kontakt

Malle Arnek

lasteaiaõpetaja

malle.arnek@mail.ee

Hille Eespäev

lasteaiaõpetaja

hillee54@hot.ee

Magi Ilm

lasteaiaõpetaja

magi.ilm@hot.ee

Marika Habakukk

lasteaiaõpetaja

marikahabakukk@gmail.com

Siiri Lehtmets

lasteaiaõpetaja

siirijoona@gmail.com

Eha Niglas

lasteaia muusikaõpetaja

e.niglas@gmail.com

Helina Amur

klassiõpetaja

helina.amur@gmail.com

Elle Karu

klassiõpetaja

elle.karu@mail.ee

Miina Lehtla

klassiõpetaja

miinalehtla@gmail.com

Merike Piks

klassiõpetaja

merpix.piks@gmail.com

Ingrit Virks

klassiõpetaja

ingrit.virks@mail.ee

Maris Kaarjärv

kehalise kasvatuse õpetaja, lasteaia liikumisõpetaja

maris.kaarjarv@mail.ee

Mare Talve

kooli muusikaõpetaja

maretalve@gmail.com

Reino Hobolainen

töö- ja tehnoloogiaõpetuse õpetaja

reino.hobolainen@mail.ee

Tugiteenused

Nimi

Ametikoht, ülesanded

Kontakt

Kelli Lindus

abiõpetaja koolis, pikapäevarühma kasvataja

kellilindus@gmail.com

Kristine Asukül

psühholoog

kristine.asukul@gmail.com

Mari-Liis Põld

logopeed, HEV koordinaator

mari263@gmail.com

Töötajad

Nimi

Ametikoht, ülesanded

Kontakt

Taimi Maante

õpetajaabi

taimimaante@hot.ee

Tuuli Peetsalu

õpetajaabi

tulka34@mail.ee

Pille Sõber

õpetajaabi

pillesober@hot.ee

Mille Lehtla

lasteaia kokk

 

Koidu Malm

kooli kokk

koidu.malm@gmail.com

Astrid Allev

koristaja

53486648

Maile Born

koristaja

maileborn@hot.ee

Maive Tõkke

aednik, pesumasinist

maive698@gmail.com

Reinu Rand

remonditööline

51965352